LEDEB AB

Välkommen till kundportalen

Här kan du som kund hos oss logga in för att följa upp dina ärenden, ladda ner eller se viktiga dokument och få tillgång till alla kontaktuppgifter hos LEDEB. Kundportalen ska underlätta både kontakten med oss och hanteringen av ditt ärende.

Vill du inte blir medlem, skapa ett ärende här

  • Mina Ärenden

    Här kan du följa upp ditt ärende och våra konversationer gällande ärendet. Du ser ärendets nummer, kategori och titel samt kan maila oss direkt härifrån.

  • Dokument

    Här kan du ladda ned och förhandsvisa viktiga dokument om vår verksamhet. Du kan även följa upp avtal eller dokument som vi, tillsammans med dig, har producerat.

  • Kontakt

    Här kan du se alla kontaktuppgifter till LEDEB så att du kan nå precis den personen du behöver nå.

Dokument

Kontaktuppgifter

Drift Syd

Driftchef

Halida Mujevic

Tel: 0763293727

Email:
Halida.mujevic@ledeb.se

Gruppledare

Saim Bardhi

Tel: 0763293798

Email:
Saim. bardhi@ledeb.se

Teamledare

Mervat Issa

Tel: 0763293567

Email:
Mervat.issa@ledeb.se

Gruppledare

Xhevat Kalludra

Tel: 0736409443

Email:
xhevat.kalludra@ledeb.se

Drift Norr

Driftchef

Helena Mårtensson

Tel: 0763293561

Email:
Helana.mortensson@ledeb.se

Teamledare

Anne Broberg

Tel: 0763293719

Email:
Anne.broberg@ledeb.se

Drift Mellan

Drift Chef

Kamila Bakir

Tel: 0739308107

Email:
Kamila.bakir@ledeb.se

Gruppledare

Raluca Moldovan

Tel: 0763293548

Email:
Raluca.moldovan@ledeb.se

Ledning

VD

Jonus Sefoski

Tel:

Email:
Jonus.sefoski@ledeb.se

VVD

Adrianna de Bono

Tel:

Email:
adrianna.debono@ledeb.se